Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /DISK2/WWW/odpadoveforum.cz/www/new/libs/Nette/loader.php on line 30 2/2016 | odpadoveforum.cz
O nás Předplatné Inzerce Kontakt Archiv Konference Waste forum

2/2016

Časopis Odpadové fórum se v březnovém čísle dočká nejen grafických změn, jak už napovídá titulek, ale i změn kvalitativních a kvantitativních. Časopis i nadále bude informovat o aktuálním dění v oběhovém hospodářství. Avšak současně se stává informační a komunikační platformou v oblasti ochrany ovzduší a vod. Časopis si tedy klade za cíl informačně propojit jednotlivé aktéry průmyslové ekologie tj. průmyslové podniky, vědecké ústavy, vysoké školy a zákonodárné orgány a zajistit obousměrnou zpětnou vazbu každé ze zúčastněných stran.

 

V březnovém čísle nabídneme vedle hlavního tématu Stavební odpady rozhovor s Ing. Jaroslavem Tymichem o dopadu nového Evropského balíčku k oběhovému hospodářství na papírenský průmysl. Odborníci zapolemizují nad otázkou, zda ČOV pracují na plný výkon. Na stránkách našeho časopisu také nově najdete i témata o technologiích na úpravu průmyslových odpadních vod nebo jaké vznikají projekty pro řešení sucha v České republice. Seznámíme naše čtenáře i s problematikou technologií odsíření na malých a středních energetických zdrojích. A to není všechno, co naše redakce připravuje, ale na zbytek si musíte počkat do 2. března, kdy nové rozšířené číslo vychází.

 

S pozdravem

 

Celá redakce Odpadového fóra